صفحه اصلی مقالات هایک ویژن آغاز سال 2022

هایک ویژن آغاز سال 2022

1400/10/11 | بازدید 250

5.0 از 5 رای

هایک ویژن آغاز سال 2022 میلادی را با قدرت می گذراند. این در حالی است که در سال گذشته اتفاقات مثبت زیادی برای هایک ویژن در جهان رخ داد و می خواهیم در این مقاله با عنوان هایک ویژن آغاز سال 2022 این اتفاقات را بررسی کرده و چشم انداز شرکت هایک ویژن در سال جدید میلادی را از نظر بگذرانیم. با ما همراه باشید با نخستین مقاله در وبسایت کمیران در سال 2022 میلادی.

اتفاقات سال 2021 میلادی هایک ویژن

در سالی که گذشت، هایک ویژن توانست برای ششمین سال پیاپی یعنی از سال 2016 به بعد، رتبه یکم رده بندی تجهیزات نظارتی در جهان را از آن خود کند. در سالی که گذشت با توجه به گسترش فرایند واکسیناسیون عمومی علیه ویروس کرونا، اوضاع بازار کمی پایدار شد و سودآوری شرکتها افزایش یافت. در ابتدای سال 2021 شرکت هایک ویژن با تمرکز روی تولیدات متنوع خود در دو برند هایک ویژن و هایلوک، توانست پرچمدار محصولات دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته باقی بماند.

در سال 2022 پیشبینی می شود با ریشه کن شدن کامل ویروس منحوس کرونا، اوضاع اقتصادی و انگیزه مردم در سرتاسر جهان بهبود پیدا کند و بسیاری از افراد روی بیاورند به استفاده از تجهیزات نظارتی. در طی دو سالی که از شیوع ویروس کرونا در جهان می گذرد، متاسفانه حدود 5میلیون و پانصدهزار از همنوعانمان در سرتاسر جهان جان خود را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست دادند.

در سال 2021 بسیاری از شرکتها توانستند لغزش و افت خود در سال 2020 را جبران کنند و در همین بین، برند هایک ویژن، توانست به خوبی قدرت خود را به جهانیان نشان دهد و در سالی که گدشت همچون 5 سال گذشته اش توانست در صدر جدول رده بندی محصولات نظارتی تصویری جای خود را تثبیت کند و بیشترین طرفدار دوربین مداربسته را در جهان از آن خود کند.

برند هایک ویژن در سال 2021 میلادی برای ششمین سال پیاپی عنوان توانست عنوان بهترین بودن در جهان را از آن خود کند.

ما را در اینستاگرام مجموعه کمیران دنبال کنید که در آنجا هم بهترین خبرهای روز تجهیزات نظارتی را به شما ارائه کنیم.

شماره تماس های 02166764266 و 09901200130 هم پاسخگوی هرگونه سوال برای شماست. برای ارتباط مستقیم در واتس اپ با ما، روی لینک زیر کلیک کنید:

فروشگاه کمیران؛ نمایندگی رسمی هایک ویژن

تمام محصولات هایک ویژن شامل دوربین مداربسته و دستگاه از هر دو تکنولوژی HD و IP در فروشگاه کمیران عرضه می شود. گارانتی این محصولات گارانتی اصلی پارس ارتباط است و هم به صورت حضوری هم غیرحضوری عرضه می شود. سال گذشته همین موقع تحولی در زمینه تجهیزات نظارتی هایک ویژن و پارتنامبرهای جدید رخ داد و حال در سالی که گذشت این تحولات ادامه دار بوده که به بررسی آنها در بندهای بعدی خواهیم پرداخت.

در سالی که گدشت بسیاری از محصولات هایک ویژن عرضه شد. این دوربینهای مداربسته به شرح زیر معرفی شدند:

افزایش اعتبار محصولات هایلوک

شرکت هایک ویژن به منظور افزایش اعتبار محصولات هایلوک در سال 2021 اقدام به تولید محصولات متنوع از این برند کرد تا با قیمت مناسب به بازرا عرضه شود. یکی از دلایل موفقیت هایک ویژن در سالهای اخیر وجود برند خوشنام هایلوک به عنوان شاخه معتبر این برند است که فروش این شرکت را در وضع مطلوبی قرار داد. هایک ویژن آغاز سال 2022 قصد دارد عنوان نخست خود را باز هم از آن خود نگه دارد و با اتکا به تنوع محصولات هایلوک این عنوان را حفظ کند.