فروشگاه آنلاین کمیران

قوانین

قوانین و شرایط شرکت کمیران

 هر نهاد، سازمان یا شرکتی باید دارای شرایط و قوانینی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک باشد که فعالیت‌های خود را در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده به انجام برساند. شرکت کمیران هم از این حیث، جدا نبوده و در مقابل کاربر(شخصی که با ثبت اطلاعات کاربری خود اقدام به ثبت سفارش یا استفاده از مطالب و خدمات کمیران کرده است) موظف به رعایت قوانین مربوطه است.
 
 اگر ثبت سفارش یا هر درخواست دیگری در ساعات کاری با موفقیت انجام شود، سامانه 2ساعته کمیران به درخواست یا سفارش ثبت شده رسیدگی خواهد کرد؛ در غیر این صورت حداکثر تا 72ساعت جهت بررسی سفارش یا درخواست مورد نظر، با کاربر تماس گرفته خواهد شد.
 
 بیمه کمیران این اطمینان خاطر را به کاربران می‌دهد که کالای شما در صحت و سلامت به دستتان برسد؛ در غیر این صورت، پس از بررسی کارشناسان نسبت به شرایطی مانند ضربه خوردن شدید، تماس با آب و باز شدن دستگاه که کالا را از گارانتی خارج می‌کنند و همچنین پس از تایید شرکت‌های حمل و نقل معتبر در مواردی که اتفاق‌های مذکور توسط نیروی تحویل دهنده اتفاق افتاده باشد، شرکت تمام مبلغ را به حساب کاربر برگردانده یا کالای جایگزین را مجدد برای کاربر ارسال خواهد کرد. گفتنی است بیمه کمیران در این بخش تا اطلاع‌رسانی 5 روزه کاربر از موارد احتمالی به واحد خدمات پس از فروش شرکت، متعهد بوده و پاسخگوی کاربران خواهد بود. (قابل ذکر است با توجه به شرایط، ممکن است هزینه بیمه کمیران و ارسال کالا به صورت جداگانه محاسبه شود و در مرحله صورتحساب، به کاربر اعلام گردد؛ در غیر این صورت کلیه خدمات در این بخش رایگان خواهد بود.)
 
 در سایت کمیران گروه‌های مختلفی از جمله مهمانان، کاربران، همکاران و کارشناسان می‌توانند هم به طور عمومی و هم اختصاصی به بحث و گفت‌وگو بپردازند که گفتنی است افراد با تایید آگاهی از شرایط و قوانین، تشکیل گروه داده یا به یک گروه خاص ورود خواهد کرد. کاربران پس از ثبت نظرات خود، باید منتظر تایید مدیر سایت شوند تا نظرهایی با رعایت قوانین و موازین اسلامی در سایت به نمایش در آیند."

سبد خرید ( 0 مورد)